آموزش خیلی ساده برای خنگ ها

آموزش خیلی ساده برای خنگ ها

اولین و تنها مرکز آموزش رسمی و معتبر است و با سیستم آموزشی بنام “آموزش خیلی ساده برای خنگ ها” توانسته است دغدغه و نگرانی های ترک تحصیلی ها، دیپلم ردی ها و بزرگسالان را برای ادامه تحصیل و گرفتن دیپلم آنهم بشکل آسان ، سریع ،ارزان و قانونی را برطرف کند.

طی این ۲۰ سال فعالیت آموزشی این سالها  با تیپ داوطلب ها که دوست دارند (مجبورند) دیپلم بگیرند و از آنها می شنویم “من شاغلم، متعهل هستم، وقت ندارم، چیزی یاد نمی گیرم (خنگم) و سریع می خوام دیپلم بگیرم” را خیلی زیاد شنیدم، با خودم گفتم من با ۲۰ سال سابقه آموزش و تدریس باید به این افراد دوست داشتنی کمک کنم و اگر من نتونم کاری (البته قانونی) انجام دهم کسی دیگر هم نمی تونه(مگر غیر قانونی) پس این شد که سیستم آموزشی “آموزش خیلی ساده برای خنگ ها” ویژه این دانش آموزان پر توقع (به اصطلاح ما معلم ها) ولی به نوعی علاقمند و مجبور را  طراحی کردم و از سال ۹۵ که اجرا شد نتایج آن، هم برای من و هم برای این تیپ متقاضیان  فوق العاده بود.

مسلم است که قصد بی احترامی به هیچ یک از این دوستان را ندارم ولی نمی دونستم چگونه  آنها را متقاعد کنم که شما هم می تونید از عهده امتحانات بربیایید و دیپلم بگیرید و تردید ها و سؤالات مکرر این دوستان را فقط با نامگذاری این سیستم آموزشی بنام”آموزش خیلی ساده برای خنگ ها” تونستم جوابگو باشم و آنها با شنیدن این جمله آرامش و اعتماد بنفس پیدا میکنند، من هم دیدم ممکنه اسمش خوب نباشد ولی نتیجش  فوق العاده است، شخصاً به نتیجه اهمیت می دم، شما چی؟

در باره ما

موسسه فرهنگی هنری و آموزشی خورشید اندیشه

موسسه خورشید اندیشه در سال ۱۳۷۹ تاسیس ودر حوزه فرهنگی ،هنری و آموزشی فعالیت خودرا شروع کرد موسسه خورشید اندیشه با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در حوزه فرهنگی و آموزشی در ۷ دپارتمان دوره های آموزشی برگزار می کند.

پایبندی به اصول فعالیت های فرهنگی و هنری، مدیرت آگاه و بروز، بهره مندی از مدرسین و اساتید مجرب و متعهد، بهره برداری از تکنولوژی روز آموزشی از ویژگی های موسسه خورشید اندیشه است.
موسسه خورشید اندیشه دوره های آموزشی خود را هم بصورت حضوری و هم بصورت آموزش مجازی ارائه می کند و مورد استقبال گسترده داوطلبان این مجموعه قرار گرفته است.امید است با انتخاب این مجموعه برای آموزش و زندگی بهتر بتوانیم همراه خوبی برای شما باشیم.

خدمات آموزشی

آموزش زبان خارجه
آموزش معماری
آموزش فلسفه هنر
آموزش تدوین
دیپلم رسمی آموزش پرورش
آموزش فیلم برداری
آموزش کار با آکریلیک
آموزش شبکه
آموزش زبان انگلیسی
مجموعه آموزش های آزمون تافل
لغت دانی انگلیسی
گرامر زبان انگلیسی
آموزش مکالمه انگلیسی
آموزش کامپیوتر
آموزش معماری و دکوراسیون
آموزش انلاین زبان خارجه

تماس با ما

آدرس: تهران ،تجریش خیابان شریعتی
روبروی داروخانه طالقانی، پلاک :1955
طبقه 3، واحد 8 ،موسسه آموزشی خورشید اندیشه
تلفن : 22741222
ایمیل:info@khorshe.com
خط تلگرام :09359045816

مدیریت موسسه آموزشی خورشد اندیشه

بیشتر بخوانید

مهندس محمدرضا پورمنتظری

مدیر مجموعه آموزشی خورشید اندیشه
موسسه آموزشی خورشید اندیشه