آموزش زبان انگلیسی

cropped-easy-school-baner1

Touchstone

 

این مجموعه در ۴ سطح مطابق با سیستم آمریکایی به سبک North American English یکی از معروفترین واحد های آموزشی برای گروه سنی بزرگسالان از انتشارات کمبریج می باشد. این کتاب ها corpus-base بوده و از مشخصه های بارز آن می توان به مقوله English guarantee  Real اشاره کرد. Touch Stone با لهجه امریکایی است و معرف شیوه نویتی در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی. درس ها آن برگرفته از پایگاه بین المللی Corpus کمبریج است که مجموعه جامعی از متون انگلیسی است که در یک پایگاه کامپیوتری ذخیره شده و می توان به  کمک موتور جستجوی آن می توان دریافت که چگونه انگلیسی در جامعه انگلیسی زبان به کار می رود. انگلیسی به کار رفته در این پایگاه برگرفته از روزنامه ها و رمان های پر فروش، کتاب های غیر داستانی با دامنه متنوعی از موضوعات، سایت ها ، پست های الکترونیکی، برنامه های رادیویی و تلویزیونی، صدای ضبط شده مکالمات روزمره مردم و بسیاری از منابع دیگر است. Corpus مجموعه عظیم شامل بیش از یک میلیارد لغت، عبارت، ساختار های دستوری و …. بوده که برگرفته از کاربرد واقعی زبان انگلیسی توسط افراد انگلیسی زبان در مکان های زمان ها و با موقعیت های مختلف می باشد.

با گذرندن دوره های touchstone مثل یک انگلیسی زبان صحبت خواهید کرد.

رایجترین لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی را در کوتاهترین زمان فرا خواهید گرفت. برای درک بهتر مطالب از جالب ترین و کاربردی ترین مثال ها بهره مند می شوید. قواعد پیچیده و لغات سخت را که عمدتا مشکل آفرین می باشند را به راحتی فرا خواهید گرفت.

۲۴۵۲۵۴۶klio

ویژگی های آموزشی سطح یک دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی
آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس
●یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع آموزشی
●افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری
●یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر
آموزش تصویری اصطلاحات انگلیسی
در این بخش شما می توانید اصطلاحات انگلیسی را با کمک تصاویر، جملات نمونه، توضیحات و معنی فارسی یاد بگیرید. تصاویر به شما کمک می کند تا هر چه بهتر این اصطلاحات را به خاطر بسپارید.

محصولات

محصولات

محصولات

در باره ما

موسسه فرهنگی هنری و آموزشی خورشید اندیشه

موسسه خورشید اندیشه در سال ۱۳۷۹ تاسیس ودر حوزه فرهنگی ،هنری و آموزشی فعالیت خودرا شروع کرد موسسه خورشید اندیشه با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در حوزه فرهنگی و آموزشی در ۷ دپارتمان دوره های آموزشی برگزار می کند.

پایبندی به اصول فعالیت های فرهنگی و هنری، مدیرت آگاه و بروز، بهره مندی از مدرسین و اساتید مجرب و متعهد، بهره برداری از تکنولوژی روز آموزشی از ویژگی های موسسه خورشید اندیشه است.
موسسه خورشید اندیشه دوره های آموزشی خود را هم بصورت حضوری و هم بصورت آموزش مجازی ارائه می کند و مورد استقبال گسترده داوطلبان این مجموعه قرار گرفته است.امید است با انتخاب این مجموعه برای آموزش و زندگی بهتر بتوانیم همراه خوبی برای شما باشیم.

خدمات آموزشی

آموزش زبان خارجه،آموزش معماری
آموزش فلسفه هنر،آموزش تدوین
دیپلم رسمی آموزش پرورش
آموزش فیلم برداری ،آموزش کار با آکریلیک
آموزش زبان انگلیسی
مجموعه آموزش های آزمون تافل ،لغت دانی انگلیسی
گرامر زبان انگلیسی ،آموزش مکالمه انگلیسی
آموزش کامپیوتر، آموزش معماری و دکوراسیون
آموزش انلاین زبان خارجه
منابع آموزشی دوره های بزرگسالان
منابع آموزشی دوره های IELTS
منابع آموزشی دوره های نوجوانان
منابع آموزشی دوره های کودکان
منابع آموزشی دوره های مترجمی
منابع آموزشی دوره های فرانسه

تماس با ما

آدرس: تهران ،تجریش خیابان شریعتی
روبروی داروخانه طالقانی، پلاک :1955
طبقه 3، واحد 8 ،موسسه آموزشی خورشید اندیشه

تلفن : 22741222
ایمیل:info@khorshe.com

خط تلگرام :09359045816

موسسه آموزشی خورشید اندیشه               
X