موسسه فرهنگی،هنری وآموزشی خورشید اندیشه،آموزش زبان انگلیسی
۵۵۲۵۷۴۵

مجتمع آموزش آنلاین کامپیوتر خورشید اندیشه

این محیط به عنوان مکانی علمی و آموزشی سعی بر آن دارد تا شرایطی را فراهم سازد که به صورت کاملا رایگان، کار با رایانه اعم از سخت افزار و نرم افزار را از پایه و ریشه با دسته‌بندی‌های منظم آموزش دهد تا افرادی که سعی در یادگیری آن دارند بتوانند به نحو مطلوب از این محیط آموزشی به عنوان یک مرجع خوب و مفید استفاده نمایند. به امید خدا و با یاری شما دوستان عزیز در این امر خیر موفق باشیم.
آموزش الفبای کامپیوتر

آموزش الفبای کامپیوتر در قالب ۱۰ فصل و ۵۳ درس آموزشی با زبان ساده و به روایت متن و تصویر در اختیار شماست!
آموزش سئو

آموزش سئو در قالب ۹ فصل و ۳۳ درس آموزشی با زبان ساده و به روایت متن و تصویر در اختیار شماست!
آموزش ویندوز ۷

آموزش ویندوز ۷ در قالب ۱۱ فصل و ۴۷ درس آموزشی با زبان ساده و به روایت متن و تصویر در اختیار شماست!
چیست ؟

در بیشتر کشورهای توسعه یافته و صاحب فناوری و در بعضی کشورهای در حال توسعه آموزش علوم کامپیوتری و فراگیری دانش IT -Information Technology جزو برنامه های اصلی مدارس ، دبیرستانها و دانشگاهها به شمار می آید . در ایران نیز برنامه توسعه و کاربردی فناوری ارتباطات و اطلاعات موسوم به ( تکفا ) مهمترین برنامه دولت در زمینه توسعه ، گسترش و کاربردی ساختن IT در کشور محسوب می شود .
ICDL- International Computer Driving License ICDL گواهینامه ای است بین المللی جهت استفاده از کامپیوتر در حدی که نیازهای مقدماتی و اصلی کاربر را پاسخگو باشد . دوره ی آموزشی که در ادامه خواهد آمد و حدود ۱۰ صفحه را در بر خواهد گرفت شما را با اولین مبحث و مقدمات این استاندارد آشنا می سازد .
برای یادگیری این دوره ی آموزشی نیازی به نرم افزار خاص نمی باشد . فقط لازم است توضیحات ارائه شده بطور کامل مطالعه گردد تا مفاهیم پایه و اصلی کاربرد کامپیوتر آموزش گرفته شود .

موسسه آموزشی خورشید اندیشه