موسسه فرهنگی،هنری وآموزشی خورشید اندیشه،آموزش زبان انگلیسی،دیپلم رسمی،دیپلم،اموززبان خارجه،آموزش
banner_04_design

گرافیک کامپیوتری یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه کامپیوتر در مرکز آموزش خورشید اندیشه می باشد.علاقه مندان به گرافیک کامپیوتری پس از ثبت نام در دوره ، بسته ی آموزشی گرافیک کامپیوتری را در درب منزل دریافت مینمایند.پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و شرکت در آزمون دوره گرافیک کامپیوتری به مرکز،گواهینامه معتبر گرافیک کامپیوتری را به صورت رایگان از مرکز آموزش خورشید اندیشه دریافت نمایند.
با توجه به رشد روز افزون علم و آموزشهای کوتاه مدت ، مرکز توسعه آموزشهای خورشید اندیشه با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی گرافیک کامپیوتری را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی گرافیک کامپیوتری ، این دوره به صورت عمومی و مجازی برگزار می گردد و بسته آموزشی دوره گرافیک کامپیوتری با توجه به امکانات و نیاز دانشپذیران به صورت پستی و سامانه یادگیری الکترونیکی عرضه می شود.

گرافیک کامپیوتری یکی از قدیمی ترین شاخه های علوم کامپیوتری که به ترسیم تغییر و کار با تصاویر به شیوه های محاسباتی و رایانه ای اقدام می نماید. گرافیک کامپیوتری یکی از وسیعترین و پر جاذبه ترین کاربردهای رایانه هاست. بازیهای رایانه ای، برنامه های ساخت پویا نمایی دو بعدی و سه بعدی، شبیه سازیهای محاسباتی و پردازش تصاویر را می شود به عنوان چند نمونه نام برد. نرم افزارهای گرافیکی مورد استفاده در کارهای گرافیکی را میتوان به دو دسته بزرگ تقسیم کرد:

۱:نرم افزارهایی با کاربرد ویژه

۲:نرم افزارهای عمومی گرافیکی

اهداف دوره آموزشی گرافیک کامپیوتری:
طراحی گرافیکی با رایانه
آموزش کورل دراو
آموزش فتوشاپ
مخاطبین دوره آموزشی گرافیک کامپیوتری
کلیه مهندسین
دانشجویان رشته مهندسی نرم افزار و گرافیک
کارشناسان و متخصصین حوزه نرم افزار و گرافیک
کلیه علاقه‌مندان به آشنایی با گرافیک در صنعت چاپ و اصول طراحی صفحات وب

در باره ما

موسسه خورشید اندیشه جمعی از حرفه ای ترین و شایسته ترین مهندسان ، معماران و هنرمندان را شامل می شود که در انجام هریک از پروژه های خود با اتکا به “دانش تجربه و خلاقیت خود” نه تنهاباعث رضایتمندی کامل کارفرمایان می شود بلکه در زمینه خدمات و تعهدات خود حتی فراتر از انتظار کارفرما عمل می کند که در پایان پروژه با شگفت زدگی وهیجان مشتریان این مجموعه مواجه می شویم

خدمات آموزشی

آموزش زبان خارجه
آموزش معماری
آموزش فلسفه هنر
آموزش تدوین
دیپلم رسمی آموزش پرورش
آموزش فیلم برداری
آموزش کار با آکریلیک
آموزش شبکه

محصولات آموزشی

آموزش زبان انگلیسی
مجموعه آموزش های آزمون تافل
لغت دانی انگلیسی
گرامر زبان انگلیسی
آموزش مکالمه انگلیسی
آموزش کامپیوتر
آموزش معماری و دکوراسیون
آموزش انلاین زبان خارجه

تماس با ما

آدرس: تهران ،تجریش خیابان شریعتی
روبروی داروخانه طالقانی، پلاک :1955
طبقه 3، واحد 8 ،موسسه آموزشی خورشید اندیشه
تلفن : 22741222
ایمیل:info@khorshe.com
خط تلگرام :09359045816

موسسه آموزشی خورشید اندیشه