نورپردازی نما دستگاه فیبر نوری نورپردازی
banner_04_design

گرافیک کامپیوتری یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه کامپیوتر در مرکز آموزش خورشید اندیشه می باشد.علاقه مندان به گرافیک کامپیوتری پس از ثبت نام در دوره ، بسته ی آموزشی گرافیک کامپیوتری را در درب منزل دریافت مینمایند.پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و شرکت در آزمون دوره گرافیک کامپیوتری به مرکز،گواهینامه معتبر گرافیک کامپیوتری را به صورت رایگان از مرکز آموزش خورشید اندیشه دریافت نمایند.
با توجه به رشد روز افزون علم و آموزشهای کوتاه مدت ، مرکز توسعه آموزشهای خورشید اندیشه با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی گرافیک کامپیوتری را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی گرافیک کامپیوتری ، این دوره به صورت عمومی و مجازی برگزار می گردد و بسته آموزشی دوره گرافیک کامپیوتری با توجه به امکانات و نیاز دانشپذیران به صورت پستی و سامانه یادگیری الکترونیکی عرضه می شود.

گرافیک کامپیوتری یکی از قدیمی ترین شاخه های علوم کامپیوتری که به ترسیم تغییر و کار با تصاویر به شیوه های محاسباتی و رایانه ای اقدام می نماید. گرافیک کامپیوتری یکی از وسیعترین و پر جاذبه ترین کاربردهای رایانه هاست. بازیهای رایانه ای، برنامه های ساخت پویا نمایی دو بعدی و سه بعدی، شبیه سازیهای محاسباتی و پردازش تصاویر را می شود به عنوان چند نمونه نام برد. نرم افزارهای گرافیکی مورد استفاده در کارهای گرافیکی را میتوان به دو دسته بزرگ تقسیم کرد:

۱:نرم افزارهایی با کاربرد ویژه

۲:نرم افزارهای عمومی گرافیکی

اهداف دوره آموزشی گرافیک کامپیوتری:
طراحی گرافیکی با رایانه
آموزش کورل دراو
آموزش فتوشاپ
مخاطبین دوره آموزشی گرافیک کامپیوتری
کلیه مهندسین
دانشجویان رشته مهندسی نرم افزار و گرافیک
کارشناسان و متخصصین حوزه نرم افزار و گرافیک
کلیه علاقه‌مندان به آشنایی با گرافیک در صنعت چاپ و اصول طراحی صفحات وب

محصولات

محصولات

در باره ما

موسسه فرهنگی هنری و آموزشی خورشید اندیشه

موسسه خورشید اندیشه در سال ۱۳۷۹ تاسیس ودر حوزه فرهنگی ،هنری و آموزشی فعالیت خودرا شروع کرد و با بیش از 18 سال سابقه درخشان دوره های آموزشی مهارتی کاردانش و آزاد را برگزار می کند.

دوره های آموزشی این موسسه هم بصورت حضوری و هم بصورت آموزش مجازی برگزار می شود و مورد استقبال گسترده داوطلبان این مجموعه قرار گرفته است.امید است با انتخاب این مجموعه برای آموزش و زندگی بهتر بتوانیم همراه خوبی برای شما باشیم.

خدمات آموزشی

دیپلم رسمی آموزش پرورش

آموزش زبان خارجه،آموزش معماری
آموزش فلسفه هنر،آموزش تدوین

تماس با ما

شماره تماس :09054390141
ایمیل:info@khorshe.com

خط تلگرام :09212129515

موسسه آموزشی خورشید اندیشه               
X